PROJE ÖZELLİKLERİ

►Proje 1. Etap 20.000 M2 2. Etap 55.000 M2 Olmak Üzere 75.000 M2 Üzerine Kurulmuştur.

►I. Etap 92 M2’Lik 100 Daire, II. Etap 78m2’Lik 371 Daire, 3 Adet 150 M2’Lik Dubleks  Villa 1 Adet 160 M2’Lik VIP Villa Bulunmaktadır.

► I. Etap Bloklarımız Tek Cepheli, II. Etap Bloklarımız Ise Çift Cephelidir. (Sosyal Tesis Ve Gazlıgöl Manzaralı)

►Bloklarımızın Birinci Katındaki Daire Banyolarında 260x100x120 Cm Ebatlarında Havuz; Diğer Katarda Ise 200x130x60 Cm EbatlarındaLüks Akrelik Küvet Bulunacaktır.

► Inşaatın Yapımında C-25 Beton Uygulanmaktadır.

►Duvarlar Arası Ses Ve Isı Izolasyonu Için TAŞ YÜNÜ Uygulanmaktadır.

►Hamam Odaları Ve Havuzlar Porselen, Zeminlerde Özel Porselen Madere Fildişi Kaymaz Malzeme Uygulanacaktır.

► Dairelerin Tabanlarında Grant Uygulanacaktır.

►II. Etap Ta Bulunan Blokların Önünde Kamelyalar Bulunacaktır.

► Villalarımızın Içerisinde Üç Oda Bir Salon Ve Banyoda 200x250x120 Cm Ebatlarında Havuz  Bulunacaktır.

► VIP Villaların Içerisinde Ise Normal Villadan Farkı Olarak Sauna, Buhar Odası Ve Fitness Odası Bulunacaktır.

 

TERMAL TATİLİN GÖZDESİ; GRAND ÖZGÜL TERMAL TATİL KÖYÜ

Eskişehir’in köklü ailelerinden olan Yaşar Özgül ailesi Yasin Sucukları adı ile sucuk imalatı yaparken; geleceğin sektörü olarak işaret edilen SPA ve Termal Turizm alanındaki çalışmalarına Termalin Başkenti olan Afyon’da başlamıştır.

Aynı zamanda sucuk imalatına devam eden Özgül ailesi Termal şifa kaynağı olan kaplıca ve termal turizm sektörüne ilgi duymuş ve çalışmalarına bu yönde de ağırlık vermiştir. Türkiye ve Dünyanın dört bir yanına bu sağlık turizmini tanıtacaklarını ve satış yapacaklarını belirten Özgül; hem halkımızın sağlını düşündük hem de böyle bir imkân sunarak iş istihdamına katkı sağladık diyor. Türkiye ve dünyandın krizle boğuştuğu bir dönemde biz yatırımlarımıza hız verdik diyen Özgül; yaklaşık olarak projemiz hayata geçtiğinde 300–350 kişiye istihdam sağlayacaklarını belirtti. Amaçlarının öncelikle Türkiye ekonomisine ve Afyonkarahisar bölgesine katkıda bulunmak olduğunu belirtti.

Milli kaynaklarımızdan olan termal sularımızı değerlendirerek, insanımızın sağlığına hizmet etme düşüncesinde olan şirketimiz Sağlık-Turizm-Tatil ve yatırımı bir araya getiren konsepti ile bölgede dikkatleri üzerinde toplamıştır. 75.000 metrekare üzerine proje çalışmalarını tamamlayarak inşaatına başladığı Grand Özgül Termal Tatil Köyü Gazlıgöl termal turizm bölgesinin hem geleneğimizden gelen şifa kültürüne uygun hem de modern teknolojinin ortaya çıkarmış olduğu teknik ve yöntemler kullanılarak inşa edilmektedir.

 

 

Özgül Termal Türkiye

 

Sonuna kadar okumadan karar vermeyin ve www.ozgultermal.com Sitemizi mutlaka inceleyin. Hem geleceğe yatırım amaçlı olarak satın alabileceğiniz ve ayda sadece sigara parası fiyatına taksitlerle alacağınız, hem de sizin için kazançlı bir iş imkanı,

Not:Devremülk tarzında Hisseli gayrimenkulumüz; Hersene 10 gün ömürboyu,Hersene ayrı mevsim,Mirasta bırakabileceğiniz,Tapulu bir gayrimenkuldür. Geçen sene afyon bakanlar kurulu kararı ile termal başkenti ilan edildi.Bunun sebebi 35 mineral suyun 514 hastalığa şifası bulunması.Ve Kızılay maden sularının çıktığı bölge olması.Bu çerçevede Bölgesel Uluslararası Havaalanı açıldı.Otobanlar yapıldı ve Yüksek hızlı Tren projesi marşına basıldı.

1 YORUM

  • Ailem ile gittim tavsiye ederim

    admin
    19 Ekim 2017

Leave a comment